logo

Hakkımızda

Hakkımızda| Evim'i Tanıyın

Yeni hizmet binası ve tecrübeli elemanlarıyla öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahip; modern, rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda faaliyet göstermektedir.Öğrencinin başarısı, yaşadığı ortamla doğru orantılıdır. Rahat ve konforlu odaları, lezzetli yemek, hızlı internet, güvenlik, sıcak su, çamaşırhane, kantin,  çalışma salonu, revir vs. hizmetleri ile, Özel Yalova Evim Erkek Öğrenci Yurdu bu ortamı sağlamaktadır. Yurt binamız son teknolojiyle depreme dayanıklı olarak 2012 yılında inşaa edilmiştir.

Yurdumuzun hiçbir vakıf, dernek ve cemaat ile ilişkisi yoktur.  ATATÜRK ilke ve İnkılapları ile yürüdüğümüz bu yolda siz sevgili öğrencilerimize  hizmet vermekteyiz. 

  • Evim Yurt | Çağdaş , modern , yenilikçi...

    Burada hayat var!

Misyon & Vizyon

Yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak ve öğrencilerimize evdeki güvenli ortamlarını aratmamak.

Dinamik modern çalışma ekipimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak,

Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin boş zamanlarını keyif alarak değerlendirecekleri, sosyal alanlar & aktiviteler yaratmaktır.

Evim Yurt | Burada Hayat Var

Evim Yurt, hem mimari yapısı, hem işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır.

Yaşamına konfor, huzur, farklılık katmak istiyorsan...
Daha güvenli, daha keyifli bir ortamda, yaşamak istiyorsan; Evim'de yerini al...